În ediția de joi a emisiunii matrimoniale „Casa iubirii”, prezentată de Andreea Mantea și difuzată exclusiv la Kanal D, neînțelegerile dintre Iosif și Lucia nu se opresc. Iosif o trage la răspundere pe Lucia pentru gestul pe care l-a făcut în camera roșie.
Lucia nu poate privi dansul romantic dintre Iosif și Cristiana
În ediția de joi, 26 februarie 2026, a emisiunii „Casa Iubirii”, Iosif și Robert o trag la răspundere pe Lucia pentru modul în care s-a comportat în camera roșie.
Robert: Tu te-ai comportat ok cu el ieri?
Lucia: Nu.
Robert: L-ai luat și la mișto?
Lucia: Nu.
Robert: El a spus altceva.
Iosif: Dar gestul ăla cu mâna ce a fost, când am vrut să dau mâna cu tine?
Lucia: Un gest de copil mic!
Citește și: Lucia a răbufnit după comportamentul lui Iosif: „M-am simțit ultimul om”
Lucia a decis să meargă în casa băieților pentru a discuta cu Robert despre subiectele pe care le-a menționat pe conexiune. Concurenta, discutând cu Robert, Iosif și Danciu, a dorit să le transmită o serie de dorințe pe care le are pentru ei.
Lucia: Sincer, îmi doresc din tot sufletul, Robert să devină mai bun, tu, Danciu, să nu te mai prefaci pe aici!
Danciu: Doamne, cine spune de prefăcut!
Lucia: Ție, Iosif, îți doresc o fată potrivită pentru tine!
Cristiana a fost nevoită să-și îndeplinească pedeapsa și să danseze cu Iosif, chiar în momentul în care Lucia se afla în casa băieților.
Urmăriți materialul video de mai jos pentru a viziona întregul moment: