Jaqueline și Alexandru au trecut la pasul următor. Unde a dus-o Alexandru, imediat după ieșirea din „Casa Iubirii”

Alexandru și Jaqueline, foști concurenți „Casa iubirii”, par mai îndrăgostiți ca niciodată și au decis să treacă la pasul următor.

Cei doi au petrecut timp alături de familia lui Alexandru, la un grătar organizat în familie, moment așteptat cu nerăbdare de cei doi îndrăgostiți.

Citește și: Primul mesaj transmis de Alexandru, după ce a fost eliminat din „Casa iubirii”: „Sper să...”

Alexandru și Jaqueline au trecut la pasul următor

Potrivit imaginilor publicate pe TikTok, cei doi au fost vizibil apropiați pe tot parcursul mesei, atenți și tandri unul cu celălalt, detaliu observat și comentat de fani.

Citește și: Claudia Puican, imagine emoționantă cu fiul ei. Gestul care a surprins-o pe artistă: “În burtica mamei.”

Citește si: Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”

Se pare că relația lor a evoluat rapid, iar cei doi ar fi făcut deja pasul de a locui împreună.

De asemenea, atmosfera relaxată este un semn că Jaqueline a fost primită bine în familia lui Alexandru și că s-a integrat destul de rapid.

Citește și: Jaqueline s-a afișat cu inelul, la scurt timp după ce Alexandru a părăsit „Casa iubirii”. În ce ipostază a fost surprinsă fosta concurentă

Internauții au reacționat imediat în secțiunea de comentarii a videoclipului postat pe TikTok.

Aceștia le-au transmis doar gânduri bune și își doresc ca relația celor doi să evolueze din ce în ce mai mult.

„Acum chiar se vede că sunteți fericiți”/Felicitări! Fericire multă și iubire vă doresc. Un cuplu foarte frumos, chiar mi-e drag de voi”/„Cum o privește”/ „Sunteți superbi”, au fost doar o parte din comentariile lăsate de internauți.

 


Casa Iubirii