Jaqueline s-a afișat cu inelul, la scurt timp după ce Alexandru a părăsit „Casa iubirii”. În ce ipostază a fost surprinsă fosta concurentă

Autor: Laura Macovei
Actualizat: 25 mai 2026, 21:02

Jaqueline a postat o fotografie cu un inel misterios

 
Sursa: Instagram

La scurt timp după ce și iubitul ei a fost eliminat din oficiu din „Casa iubirii”, Jaqueline și-a surprins fanii cu o nouă fotografie care i-a pus pe gânduri.

În urmă cu aproximativ o săptămână, Jaqueline a fost eliminată din „Casa iubirii”, fiind vorba de o eliminare din oficiu. În acel moment, Alexandru și-a pus „stop vot”, iar producția a considerat că drumul concurentului trebuie să se oprească pentru ca acesta să nu sufere de dorul iubitei sale. Astfel, în gala de duminică, 24 mai, Alexandru a fost și el eliminat din oficiu.

La scurt timp după ce concurentul a părăsit emisiunea, Jaqueline a postat o fotografie în care pare că poartă un inel de logodnă, însă nu a oferit nici un detaliu cu privire

la acesta.

Citește și: Gabriel este noul concurent din „Casa Iubirii”! Cine este concurenta care i-a atras din prima atenția: „Este o fată frumoasă”

Jaqueline s-a afișat cu inelul, la scurt timp după ce Alexandru a părăsit „Casa iubirii”

Jaqueline și Alexandru s-au reunit, după ce tânărul a fost eliminat din oficiu în gala de duminică. Cei doi iubiți își trăiesc frumoasa poveste de dragoste începută în emisiune.

Recent, Jaqueline i-a pus pe jar pe fani cu o nouă fotografie. Fosta concurentă a fost la manichiură, însă ce a atras atenția fanilor a fost un inel aflat pe mâna stângă, chiar pe degetul inelar. Acesta seamănă inel de logodnă, încă Jaqueline nu a oferit nici un detaliu în acest sens.

Citește și: Claudia Puican, imagine emoționantă cu fiul ei. Gestul care a surprins-o pe artistă: “În burtica mamei.”

Citește si: Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”

Alexandru vrea să o ceară de soție de Jaqueline

Postarea fostei concurente a captat rapid atenția fanilor, întrucât Alexandru a declarat, înainte de a părăsi emisiunea, că o va cere pe iubita sa de soție.

Citește și: Andra cheamă un concurent neașteptat în camera roșie după despărțirea de Georges! „A început să-ți placă iar de mine?”. Aflați despre cine e vorba în episodul din „Casa iubirii” de sâmbătă, de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

Andreea Mantea: Ai de gând să o ceri de soție?

Alexandru: Da.

Daniela: Să ne chemați la nuntă.

Foștii concurenți nu au anunțat deocamdată nimic în acest sens.

 


Casa Iubirii