Cei doi îndrăgostiți au petrecut clipe de neuitat în Dubai, acolo unde au făcut față temperaturilor ridicate și soarelui arzător. Însă, la întoarcerea în țară, Naomi și Dorobanțu au avut parte de o surpriză nu tocmai plăcută. Totul s-a întâmplat după ce avionul lor a avut o întârziere de mai bine de două ore.
Naomi și Dorobanțu au dat de iarnă în toată regula în București
După ce avionul a ajuns cu întârziere în București, Naomi și Dorobanțu au avut de înfruntat frigul crâncen și zăpada. Naomi a postat un videoclip în care le-a dezvăluit urmăritorilor săi că acest zbor a fost cel mai rău din toată viața ei.
„Cel mai nasol zbor ever. Trebuia să ajungem la 1:30 acasă”, a dezvăluit Naomi pe Instastory.
Obișnuiți cu temperaturile din Dubai, cei doi foști concurenți au fost treziți la realitatea de frigul Capitalei. Dorobanțu și Naomi nu au fost singuri în Dubai, ci alături de bunii lor prieteni, Patrick și Bianca. Aceștia au simțit nevoia unei vacanțe după toată experiența din cadrul emisiunii ”Casa iubirii”.