Danciu a fost eliminat din „Casa Iubirii” după ce a încălcat regulamentul impus de emisiune. Acesta ar fi încălcat grav regulamentul show-ului, existând suspiciuni că ar fi avut o relație amoroasă în afara emisiunii, departe de camerele de filmat. Imediat după ce a părăsit competiția fostul concurent a transmis un mesaj pe pagina sa de Instagram. Ce a avut de spus fostul concurent?
Danciu eliminat din „Casa Iubirii”
Danciu a fost eliminat din „Casa Iubirii” după ce ar fi fost prins că a încălcat regulamentul emisiunii. Deși, inițial acesta a precizat că a fost plecat cu prietenii în Madrid, pe rețelele sociale au apărut imagini făcute în aceleași locuri cu o altă fată, care nu era concurentă în show. Andreea Mantea, moderatorul emisiunii, a reușit să stea de vorbă cu fata respectivă și să aducă dovezi în emisiune.
Mai mult, Andreea Mantea a prezentat și o discuție telefonică pe care ea a reușit să o aibă cu fata respectivă și astfel a obținut mai multe dovezi pe care le-a prezentat în ediția de sâmbătă, 25 aprilie.
Decizia eliminării a fost comunicată în direct, în cadrul emisiunii difuzate pe Kanal D România.Citește și: La 3 ani de la nuntă, Bella Santiago a dat vestea cea mare: „Chiar GEME...
Citește și: Danciu a fost descalificat din „Casa Iubirii”! A apărut dovada supremă că a încălcat regulamentul
Ce mesaj a transmis Danciu?
Imediat după eliminare, Danciu a transmis un mesaj pe pagina sa de Instagram prin care spune că: „În ultimele zile, am tot stat așa și m-am gândit la tot ceea ce văd eu în jurul meu. Și am rămas, sincer, surprins și puțin șocat. Mi se pare fascinant cum oamenii se pot vinde în ziua de astăzi pentru câțiva urmăritori, pentru niște sume de bani...Adică,
Aș vrea să transmit și eu un scurt mesaj, pentru că știu că o sa vadă...Mă bucur măcar că ai reușit în sfârșit dup 30 de ani din viață să simți și tu cu adevărat cum trebuie să te trateze un bărbat. Știi bine la ceea ce vreau să mă refer, așa că ai grijă de tine și ne auzim.”.
Vezi această postare pe Instagram