Andra se teme că părerile negative venite din partea concurenților din „Casa iubirii” ar putea afecta conexiunea dintre ea și Georges.
Andra nu mai suportă comentariile negative din partea băieților
În timpul unei discuții sincere, tânăra a recunoscut, cu ochii plini de lacrimi, că presiunea comentariilor repetate poate ajunge să creeze nesiguranțe, chiar și într-o relație care pare stabilă.
„Cred că dacă tot îți spune cineva foarte mult un lucru, începi să ai dubii”, a spus Andra, vizibil afectată de tensiunile din casă.
De cealaltă parte, Georges a încercat să o liniștească și i-a transmis că nu este influențat de opiniile celor din jur.
„Eu n-am nicio treabă cu ce cred ceilalți, sincer”, a spus acesta, încercând să-i ofere încredere Andrei.
Citește și: Greșeala fatală care te trimite la reanimare! A ajuns la spital după ce a…
Andra i-a mărturisit lui Georges cât de mult înseamnă el pentru ea
Separat de discuțiile din casă, Andra a făcut și o serie de mărturisiri emoționante în culisele emisiunii. Concurenta a recunoscut că Georges a devenit sprijinul ei principal și persoana alături de care reușește să se simtă în siguranță.
„Este Georges singurul lucru bun din viața ta, în acest moment?”, a întrebat-o Andreea Mantea pe tânără.
Răspunsul Andrei a fost unul sincer și plin de emoție: „Când sunt cu el mă liniștește foarte mult. E așa... Aveam o vorbă: ”O gură de aer”.(...) Efectiv e ceva bine când simt că pot să vorbesc cu el. Mă ajută foarte mult, simt că-s bine când sunt cu el și că nu mă judecă și că nu trebuie să-mi aleg cuvintele”.
Declarațiile concurentei au i-au impresionat pe colegii din „Casa iubirii”, dar mai ales pe Georges. Rămâne de văzut dacă apropierea dintre cei doi va rezista presiunilor și comentariilor din jur sau dacă tensiunișe din casă vor ajunge să le afecteze relația.