Alexandru rupe tăcerea și vorbește despre perioada în care a fost despărțit de Jaqueline! Ce influență a avut asupra lui intrarea Andrei în „Casa iubirii”

Alexandru a vorbit despre o perioadă grea prin care a trecut cu Jaqueline

Sursa: Captură KANAL D/ YouTube WOWnews

Într-un interviu realizat în cadrul emisiunii „Culisele iubirii”, Alexandru, fostul concurent din „Casa iubirii”, a vorbit despre perioada în care relația lui cu Jaqueline a început să se clatine.

Invitat în emisiunea moderată de Bianca Comănici, Alexandru a ținut să lămurească speculațiile legate de o posibilă apropiere între el și Andra.

Alexandru a vorbit despre perioada de după intrarea Andrei în „Casa iubirii”

Întrebat de Bianca Comănici cum a resimțit perioada în care Andra a intrat în competiție și dacă acest lucru a influențat ruptura dintre el și Jaqueline, fostul concurent de la „Casa iubirii” a declarat că noua concurentă nu a avut niciun impact asupra sentimentelor sale. 

„Perioada de la intrarea ei în casă până la cearta mea cu Jaqueline nu a fost cu nimic diferită. Adică n-am simțit nimic, a fost, pur și simplu, o altă concurentă nouă în casă și atât”, a spus Alexandru.

Mai mult, acesta a explicat că problemele din relația cu Jaqueline au pornit din neînțelegerile dintre ei și din lipsa de încredere pe care o avea la acel moment.

„În momentul în care am avut cearta cu Jaqueline, eu înțelesesem anumite lucruri greșit, nu aveam încredere în ea, nu o cunoscusem atât de bine, nu trecusem prin greutăți împreună încât să văd că este acolo și luptă în continuare și a fost mai mult faptul că vedeam eu lucrurile greșit față de Jaqueline”,  a declarat tânărul.

Citește și: Claudia Puican, imagine emoționantă cu fiul ei. Gestul care a surprins-o pe artistă: “În burtica mamei.”

Citește si: Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”

Citește și: Jaqueline și Alexandru au trecut la pasul următor. Unde a dus-o Alexandru, imediat după ieșirea din „Casa Iubirii”

Alexandru a subliniat că apariția Andrei în casă nu a avut nicio legătură cu deciziile sale, chiar dacă anumite gesturi sau reacții au lăsat loc de interpretări: „Nu am avut nicio legătură cu Andra. Că au fost interpretate anumite zâmbete și cuvinte, asta este altceva, dar nua avut niciun fel de impact asupra mea perioada de când a intrat Andra până la cearta mea cu Jaqueline”. 

Bianca Comănici l-a întrebat apoi direct dacă a existat vreodată o atracție față de Andra sau dacă a văzut-o într-un sens amoros, iar răspunsul lui a fost ferm: „O vedeam o fată decentă, frumoasă, cum sunt toate fetele și toți băieții care intră în Casa iubirii, dar nu mai mult, adică n-am avut gânduri sau...”.

 


Casa Iubirii